Kuidas saada kinnisvaramaakleriks?

Kui oled ettevõtlik ja sihikindel inimene ning soovid ise oma karjääri ja aega juhtida, siis on kinnisvaramaakleri töö just Sulle!

Alustamise võimalusi on mitmeid. Esimene võimalus on pakkuda ennast maaklerbüroosse tööle ja õppida jooksvalt kogenenud kolleegidelt. See variant eeldab, et varasemast on olemas kokkupuude kinnisvaravaldkonnaga ja enam-vähem on olemas teadmised kinnisvaraturust ja juriidikast.

Teine võimalus on kindlustada ennast põhjalike teadmistega, mille baasilt saab edasi liikuda praktika juurde. Teoreetilised teadmised oma ala professionaalidelt ja nende kogemused valmistavad inimese hästi ette tööks kinnisvaravaldkonnas. Hea ettevalmistus muudab tööle asumise sujuvamaks ja aitab kiiremini tulemusi saavutada.

Kõige parem viis alustada on liituda Alustava kinnisvaramaakleri stardiprogrammiga. Programm on kokku pandud arvestades kinnisvaramaakleri töö spetsiifikat. 96 akadeemilise tunni pikkusel koolitusel saab põhjaliku ülevaate juriidikast, kinnisvaraturust, kinnisvara hindamisest, ehitamisest ja planeerimisest ning kinnisvara turundusest ja müügist.

Kõik osalejad saavad kingituseks seitse põhjalikku kinnisvaraalast käsiraamatut.

Stardiprogramm valmistab sind ette tööks kinnisvaraturul ning pakub võimaluse minna töövestlustele meie partnerite juurde.

Koolitustel on võimalik osaleda nii koolitusklassis kui ka veebi vahendusel. Alustava kinnisvaramaakleri stardiprogrammiga saab liituda aasta ringi.

Lisateave ja registreerumine

Registreeru koolitusele: +372 525 6655, kool@kinnisvarakool.ee või kodulehel.

25.09.2024 Kinnisvaraturu ülevaade 2024 III kvartal