Koolitus Kinnisvaraturg ja -äri

Siin lehel: Üldinfo / Programm / Eesmärk / Sihtrühm/ Toimumisaeg ja maksumus/ TELLIMINE

Üldinfo

Tõnu ToomparkKoolitus “Kinnisvaraturg ja -äri” vaatab sissejuhatavalt kinnisvaravaldkonna peamisi põhimõtteid ja põhimõisteid. Koolitus avab tee mõistmaks kinnisvaraturu toimemehhanisme, uurib kinnisvara finantseerimise põhitõdesid, puudutab kinnisvarainvesteeringute printsiipe ja läheneb kinnisvara hindamise ja väärtuse põhimõtetele.

Koolitust viib läbi kinnisvarakonsultant ja -koolitaja Tõnu Toompark.

Koolitus viiakse läbi ettevõtte sisekoolitusena.

Eesmärk

Koolituse “Kinnisvaraturg ja -äri” eesmärk on anda intensiivne sissejuhatus kinnisvaravaldkonda ärilisest vaatest.

Sihtrühm

Koolitus  on suunatud peamiselt inimestele, kes ise igapäevaselt ei tegele kinnisvaratehingute ja/või kinnisvaravaldkonna ärilise poolega, kuid soovivad mõista kinnisvaraettevõtjate, arendajate ja omanike mõttemaailma.

Koolituse sihtrühm on näiteks projekteerijad, arhitektid, ehitajad, urbanistid.

Koolituse maht ja programm

Koolituse maht on 4-8 akadeemilisti tundi. Täpne maht sõltub kokkuleppest tellijaga.

Koolituse täpne programm sõltub koolituse ajalisest mahust ja tellija erisoovidest. Koolitus käib üldjuhul läbi järgmised punktid:

• kinnisvaraturg ja turu toimimine;
  • kinnisvara finantseerimine ja investeeringud;
  • kinnisvara väärtus ja hindamise põhimõtted.

Toimumisaeg ja maksumus

Koolitus toimub tellijale sobival ajal tellijale sobivas kohas.

Koolituse hind täpsustub sõltuvalt koolituse mahust. Helista +372 525 9703 (Tõnu Toompark) ja lepime kokku.

Koolituse tellimiseks palun helista +372 525 9703 (Tõnu Toompark) või täida allolev tellimisvorm või saada kiri aadressile tonu@toompark.ee.

Tellimisvorm

Ettevõte/aadress/eraisik:

Kinnisvaraõiguse ABC (2018) 13 € (tavahind 15,99 €)Planeerimisseadus ja selle rakendamine 11 € (tavahind 13,99 €)Uus korteriomandi- ja korteriühistuseadus 13 € (tavahind 15,99 €)Uus ehitusseadustik ja ehitamine 11 € (tavahind 13,99 €)Kuidas müüa kinnisvara? 11 € (tavahind 13,99 €)Nõuanded koduostjale 11 € (tavahind 13,99 €)Perekonnaõigus ja varasuhted 11 € (tavahind 13,99 €)Tööleping ja töölepingu seadus 6 € (tavahind 8,99 €)

Olen tutvunud Kinnisvarakool OÜ õppekorralduse alustega

• Mitmele koolitusele korraga registreerumiseks kasuta vormi lehel "Registreeru".

22.10.2024 Nõuete esitamine ehitise puuduste korral ja müügigarantii rakendamine