31.10.2024 toimub koolitus “Tööstressiga toimetulek ning kuidas olla hea töövõimega”

Koolitus “Tööstressiga toimetulek ning kuidas olla hea töövõimega” toimub 31.10.2024. Koolituse eesmärk on ennetada tööstressi tekkimist ning õpetada oskusi, kuidas anda endale või teistele viivitamatut esmaabi, kui tööstress on juba kohal. Koolitaja on psühholoog Anneli Salk.

Koolitus annab:

• oskuse eristada väsimust ja läbipõlemist;
  • arusaamise erinevate inimtüüpide stressikäitumisest;
  • oskuse ennetada tööstressi;
  • juhiseid lihtsamateks lõõgastusharjutusteks.

Koolitus “Tööstressiga toimetulek ning kuidas olla hea töövõimega” toimub 31.10.2024 kell 13.00-16.15 hübriidõppe vormis – koolitusel osalejad valivad, kas osalevad kontaktkoolitusel klassiruumis või eelistavad osaleda koolitusel veebi teel.

Kinnisvarakooli koolitusklass asub Tulika 19, Tallinn, Flora Maja B-korpuse 1. korrusel.

Kõik, kes eelistavad koolitusel osaleda veebi teel, saavad enne koolituse algust personaalse veebilingi Microsoft Teamsi keskkonda.

Lisateave ja registreerumine

Registreeru koolitusele: +372 525 6655, kool@kinnisvarakool.ee või kodulehel.

25.09.2024 Kinnisvaraturu ülevaade 2024 III kvartal